w

Artister som har spilt i Kjøpsvik

Kjøpsvik bluesklubb ble stiftet 16 September 2000. Siden da har vi hatt mange gode artister på besøk. Noen band er dessverre oppløst, her følger en liste over de som har en nettside:

10.04.201820:34 Hilde Normark

Artist Land Link nettside
Bluebirds Sverige www.myspace.com/bluebirdssweden
Built For Speed Norge www.myspace.com/builtforspeedband
Daniel Eriksen & pzydeco Sisters Norge www.daniel.eriksen.com
Domestic Bumblebees Sverige www.myspace.com/domesticbumblebees
Doug Jay & Blue Jays US/ Tyskland www.dougjay.com
Gary Primich US www.garyprimich.com
Greasy Gravy Norge www.greasygravy.no
Gumbo Sverige www.myspace.com/gumbospace
Hard Bargain Band Norge www.hardbargainband.no
Jacob & The Jackals Sverige www.myspace.com/jacobthejackals
Jump 4 Joy Sverige www.myspace.com/jump4joyulfsandstrom
Kent Duchaine US www.kentduchaine.com
Knock Out Greg Sverige NEDLAGT!
Lazy Lester US www.lazylester.net
Memo Gonzalez & The Bluescasters US/ Tyskland www.memogonzalez.com
Mikes`s Blue Groove Sverige www.myspace.com/mikesbluegroove
Omar & The Howlers US www.omarandthehowlers.com
Paul & The Blue Delivery Sverige www.myspace.com/bluedelivery
Ramblin` Minds Sverige www.myspace.com/ramblinminds
Rihard Johnston US www.richardjohnston.com
Ron Hacker & The Hacksaws US www.ronhacker.com
Simon Crashly & The Roadmasters Sverige www.myspace.com/simoncrashly
Steamin` Jesaja Sverige www.steaminjesaja.com
The Instigators Sverige NEDLAGT!
The Refreshments Sverige www.myspace.com/refreshmentsnu
The Tejas Brothers US www.myspace.com/tejasbrothers
Tiger City Jukes Norge www.tcj.no
Trickbag Sverige www.myspace.com/trickbag1